Pozvánka na Festival soběsta(te)čnosti

SoběFest 2019, zdroj: www.festivalsobestatecnosti.cz

Máte rádi udržitelný způsob života a soběstačnost? Jestliže ano, pak bychom vás rádi pozvali na Festival soběsta(te)čnosti, který se uskuteční od 29. července do 4. srpna v Kostelci nad Orlicí.

Festival nabízí platformu pro všechny, kteří cítí zodpovědnost za stav životního prostředí i vlastní život, chtějí žít uvědoměle a sdílet své zkušenosti.

Přinese poznatky a zkušenosti z oblastí permakultury, přírodního stavitelství, zdravého stravování, domácí výroby, zero waste, alternativních zdrojů energií, lokální ekonomiky, komunit, osobního rozvoje a dalších.

Program festivalu bude sestávat ze dvou až čtyřhodinových praktických bloků věnovaných různým tématům. Dopolední blok bude probíhat každý den od 10 do 13h, odpolední od 15 do 19h a vždy budou souběžně probíhat dva až tři workshopy.

Festival je vhodný i pro rodiny s dětmi, a lze se zúčastnit i jednotlivých dnů. V místě konání je zajištěno ubytování v budově, chatkách či ve vlastním stanu, a vegetariánské stravování.

Příspěvek na organizaci festivalu činí 150 Kč/den/dospělá osoba. Jednotlivé workshopy a přednášky dle osobního výběru se platí na místě přímo lektorům.

Více informací a přihláška: www.festivalsobestatecnosti.cz

SobeFest 2019, zdroj: www.festivalsobestatecnosti.cz
Reklama

KOMENTOVAT

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..