Potřebujete rychlý internet na doma? Vyzkoušejte Impulsovic tarify od Rádia Impuls

Impulsovic tarify, zdroj: Rádio Impuls

Nejste spokojeni s rychlostí vašeho současného internetového připojení? Zdržuje vás od práce pomalé vyhledávání na internetu? Přejete si na YouTube rychle nahrávat kreativní videonávody na upcyklaci či youtuberské příspěvky? Pak potřebujete rychlý internet.

Takřka všechny online činnosti dovede pomalý internet nejen pořádně prodloužit, ale také pěkně znechutit. Nekonečná čekání při stahování a nahrávání obsahu, padající streamování či sekání při prohlížení videí ale může být minulostí, pokud využijete rychlý internet na doma.

Rychlý internet od Rádia Impuls

Znáte rozhlasovou stanici Rádio Impuls? Určitě ano, protože Rádio Impuls je nejposlouchanější rozhlasovou stanicí v českém éteru. Ale proč Rádi Impuls zmiňujeme? Protože kromě rozhlasového vysílání nabízí Rádio Impuls také rychlé internetové připojení v rámci speciální nabídky Impulsovic tarify. A to s rychlostí až 400 Mbps.

Výhodou je, že internetové připojení není sdílené, tudíž se o přenosovou rychlost nemusíte dělit s dalšími uživateli v okolí, jak tomu často bývá u Wi-Fi připojení od lokálních poskytovatelů. K internetovému připojení lze navíc přiobjednat internetovou televizi Kuki.

Impulsovic tarify jsou dostupné kdekoliv po České republice. A to, ať už hledáte rychlé a stabilní internetové připojení v Ostravě, Brně, Hradci Králové či v Aši. Stačí jednoduše vyhledat možnosti připojení podle vaší lokality. Například internet Bohumín nebo rychlý internet Plzeň na stránce www.impulsovictarify.cz.

Soutěž o Impulsovic tarify

Co byste řekli na rychlé internetové připojení zdarma? Že dnes nic není zadarmo? Impulsovic tarif zdarma získat můžete! Stačí na Rádiu Impuls poslouchat rozhlasový pořad Fanda a jeho česká banda, jehož součástí je soutěž o Impulsovic tarif. Pořad Fanda a jeho česká banda naladíte každý všední den od 15 do 18 hodin. Poslouchejte vysílání pořadu a získejte šanci na výhru Impulsovic tarifu. Soutěž je v plném proudu a potrvá celý rok! Šance vyhrát Impulsovic tarif je opravdu velká.

Kdo stojí za speciální nabídkou rychlého internetu na doma?

Rychlý internet na doma včetně internetové televize Kuki v rámci speciální nabídky Impulsovic tarify přináší Rádio Impuls ve spolupráci se společnostmi CETIN a AIM. Společnost CETIN je provozovatelem infrastruktury, která nabízí 98% pokrytí České republiky vysokorychlostním internetem. Obchodní značka AIM, jenž patří pod společnost Planet A je nejrychleji rostoucím poskytovatelem internetu v ČR.

Poslouchejte Rádio Impuls a získejte šanci vyhrát internetové připojení zdarma. Nebo rovnou navštivte stránku Impulsovic tarify a prozkoumejte ceník internetu na doma.

Reklama

KOMENTOVAT

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..