Originální dětská kuchyně: Vyrobte ji z palety

Dětská kuchyň,
zdroj: blackpoolunlimited.com

Přeje si vaše dítě vlastní kuchyňskou linku? Nechcete utrácet za předražené plastové kuchyňky?  Vyrobte vaší princezně kuchyň na míru. Postačí k tomu jedna vyřazená paleta.

Každá malá holčička si ráda hraje na hospodyňku, především pokud může v dětské kuchyňce připravit imaginární dobroty celé rodině, svým kamarádům a všem příchozím návštěvám. Pokud zrovna dětský kuchyňský kout nedostanete po dětech od svých přátel, pak se jeho nákupu jen stěží vyhnete.

Proč ale kupovat předražené plastové výrobky, které časem skončí v koutě? Není lepší originální kuchyňskou linku vyrobit? Předem upozorňujeme, že výroba dětské kuchyňky není jednoduchá, výsledek ale stojí za to.

Obrovskou předností vlastní výroby je skutečnost, že kuchyň můžete vyrobit přímo na míru. Navíc nejste ničím limitováni. Snad jen svou fantazií a množstvím dostupného materiálu. Při důkladném promyšlení celého konceptu ale vyrobíte kuchyň se všemi detaily, které ostatní děti budou vaší dceři jen a jen závidět. Výhodou je, že za takto vyrobenou kuchyň neutratíte více než pár desítek korun. Stačí získat nepotřebnou paletu a zbytek byste měli najít ve své dílně.

Inspirujte se, jaké krásné kuchyně můžete z dřevěné palety vyrobit.

zdroj: YouTube.com, autor: thepoultrypeople
zdroj: blackpoolunlimited.com
zdroj: loveoflearning.info
Reklama

KOMENTOVAT

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..