Mladou Američanku trápil vysoký nájem. Starý školní autobus přestavěla na obytňák


Randy a její Ellen DeGenerBUS, zdroj: tinyhousegiantjourney.com

Randy Hulse je mladá žena, která ještě před pár lety žila v pronajatém bytě. Od života ale chtěla mnohem více, než jen chodit do práce a vydělávat na drahý nájem. Přestože měla dobrou práci, jednoho dne se rozhodla pro změnu. Pro změnu životního stylu. Pro někoho šílenou, ale pro Randy zcela přirozenou. Opustila práci i byt a vydala se novým směrem. Směrem k novým příležitostem, nezávislosti a směrem k snižování životních výdajů.

Předtím ale mladá Američanka strávila mnoho času zkoumáním možností, zda bydlet v karavanu, v malebném mobilním domku známým jako Tiny House či v autobusu. Až jednou narazila na tu pravou nabídku. Na prodej starého školního autobusu. Randy dlouho neváhala, na první pohled se totiž zamilovala do barevného vzhledu na způsob patchworku, který autobus zdobil. Spojila se s prodejcem a za pár hodin už seděla v letadle směřujícím do Arizony. Randy autobus koupila a vydala se s ním za rodiči do Washingtonu.

Čtěte také: Všeho se vzdali, postavili si mobilní dům a cestují po USA

Randy kompletně předělala interiér autobusu. Položila nové podlahy, zateplila a obložila střechu, nainstalovala kamna. Dále plánuje zhotovit ekologickou toaletu a sprchu. Svůj nový domov na kolech pojmenovala Randy po její oblíbené herečce Ellen DeGeneres. Autobus tak nese jméno Ellen DeGenerBUS. Prozatím s autobusem parkuje na pozemku svých rodičů. Jakmile bude přestavba dokončena, plánuje se vydat vstříc nezávislému nomádskému stylu života.

Randy a její Ellen DeGenerBUS, zdroj: tinyhousegiantjourney.com
Interiér Randy kompletně předělala, zdroj: tinyhousegiantjourney.com
Autobus má patchwork vzhled, zdroj: tinyhousegiantjourney.com
V zadní části má autobus odkládací rampu, které slouží jako terasa, zdroj: tinyhousegiantjourney.com
Reklama

10 KOMENTÁŘE

 1. No je tam ta správná svoboda a demokracie. Tady samé zákazy a příkazy. Škoda,že jsem se nenarodila jinde,nomádský život by mě bavil. 🙂

 2. Mladá? To teda vypadá na něco kolem třicítky … Smutné, místo domova kde bude vychovávat své děti a později místo pro pevný bod rodiny (vnoučat) pixla (neříkám o dovolené, nebo nouzovky než postavíš či loft někde u řeky místo chaty). Kde udělali kapitalisté chybu? (spíš kdo nemá kapitál,tak je v prd…li)
  Docela závidím těm našim režimem terorizovanym matkám a babičkam, komouši je tak terorizovali, že převážná většina do 25 let měla svoje (státní zadarmo) bydlení a kdo chtěl něco lepšího, svého – tak stavěl za své družstevne.
  A dokonce můj pradědek družstevne stavěl za první republiky…
  Já se jen ptám, kam zmizela podpora mladých a rodin od státu.
  Všichni věděli že je musí podporovat, jenom tyhle ti, né….

  • Protože teď nam bilim pracujícím čechům akorát naserou musejí si co nejvíc nekrást pro sebe a aby mohli živit tu verbes co nedela

 3. Připomíná mi to sovětský časopis Technika mládeže, který jsme si museli kupovat v 60-tých letech. Tam byli všichni taky „šikovní“. Dotazy – kdo bude autobus řídit, kde bude brát vodu, elektřinu, kam bude vypouštět splašky atd. Prostě kecy v kleci.

 4. Vendo , plně ač s rozpaky souhlasím, člověče pravda. . pravda. . . ten autohaus žere tak asi25l,100km:) modelka řidičák určitě nemá, avšak obdivuji vkus majitele bo dost dobře zařízenej

 5. Vendo, zbytečné Tvé starosti, inu malý čecháček – vždy nespokojený kritizuje vše, jo a třicítka není žádnej věk, naopak život začíná

 6. Kolem třicítky je stará jako nebo co?
  Hahahaah. Takže žena je mladá asi jenom 5 let života, ne? Od 20 do 25 a pak už je jen stará 😀 do 85 let. No jasný. A chlapi mají erekci taky jen do 30let, pak už jim jen tak visí, neasi??

KOMENTOVAT

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..