Místo ohně hasí žízeň: Američan přestavěl hasičský vůz na mobilní výčep

Přestavba hasičské cisterny na mobilní výčep, autor: Phillip L. Kaplan, zdroj: The Blade

Třicet let pomáhala hasičská cisterna E-One Tanker Truck v boji s ohnivým živlem, nyní přestavba hasičského vozu hasí žízeň na letních festivalech. Tento hasičský výčep byl představen uplynulý víkend na akci Bring back the 80’s and 90’s v Blissfieldu v americkém státě Michigan.

Více než třicet let sloužil hasičský vůz E-One Tanker Truck u požární jednotky Leonidas Township. Tento typ hasičské cisterny představuje takřka americkou ikonu, kterou mnozí znají ze starších filmů a seriálů. Byla by proto škoda, kdyby na konci své služby skončila cisterna v zapomnění. Toho si byl vědom také Kevin Mullan, který vůz odkoupil po vyřazení z aktivní služby.

Kevin s využitím staré hasičské cisterny dlouho neváhal. Přál si, aby dál sloužila lidem, a proto hasičskou cisternu přestavěl na pojízdný výčep, který bude doplňkem letních festivalů a kulturních akcí. Vůz je nově vybaven deseti nerezovými pípami, které slouží nejen pro čepování piva, ale také vína a limonáda. Vnitřní prostor vozu poskytuje dostatek místa pro zásobu pivních sudů, lahví s CO2 i pro elektrocentrálu. Podívejte se, co vše vůz skrývá.

Reklama

KOMENTOVAT

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..