Hledáte stylový doplněk? Vyrobte si originální sluchátka z nábojnic

Zdroj: inspiretomake.com

Patříte k příznivcům sportovní střelby a na střelnici vždy necháte hromady prázdných nábojnic? Přejete si mít originální a stylový doplněk? Pak si při další návštěvě střelnice pár nábojnic nechte. Na co, že vám budou? Z prázdných nábojnic vyrobíte stylová sluchátka, které nikdo v okolí nemá. Podívejte se, jak na to.

Ať už patříte k mladé generaci, které poslech hudby zpříjemňuje cesty do školy, nebo jste zapálení do sportovní střelby, pak vám sluchátka z nábojnic jistě udělají velkou službu. Stylově doplní outfit i přitáhnou pozornost okolí.

Výroba nábojnicových sluchátek není složitá. Potřebovat budete klasická sluchátka se špunty, pár prázdných nábojnic a běžnou výbavu dílny v podobě svěráku, vrtačky, pily na železo, brusný papír, dřevěnou kulatinu, elektrickou pájku a pár dalších nezbytností.

Nejdříve do nábojnice vyvrtejte přibližně 2mm otvor. Poté povrch nábojnice očistěte brusným papírem a vyleštěte. Aby sluchátka příliš nevyčnívala z uší, válcovité tělo zkraťte podle potřeby, zpravidla o 8 mm. Vnější obal sluchátek je téměř hotov.

Závěrem na řadu přichází drobná elektroinstalace, které vyžaduje provlečení vodiče skrz připravenou nábojnici a spájení reproduktorových kontaktů. Na detail zhotovení se podívejte ve videu.

Během pár chvil si tak vyrobíte skvělá sluchátka, která vám bude každý závidět.

Reklama

KOMENTOVAT

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..